تولید محتوا که درزبان انگلیسی به آن Content Creathion میگویند دغدغه بسیار مهمی است که تازگی ندارد.

از زمان به وجود آمدن صنعت چاپ ظرفیت تولیدمحتوا بسیار زیاد شد تا جایی که تولید محتوا به یک چالش جدید و جدی تبدیل شد.

پس از اختراع ماشین چاپ در اروپا، صنعت چاپ به دنبال چاپ انجیل رفت و دلیل آن برای این بود که هیچ شخصی مدعی تالیفش نبود و متقاضیان زیادی داشت. اما با گذشت زمان و جدی‌تر شدن تولیدمحتوا دیگر نمیشد به کتاب‌های سنتی اکتفا کرد. به همین دلیل نیاز به ساخت محتوا بسیار زیاد شد و در همین راستا فعالیت‌های تخصصی در رشته تولیدمحتوا شکل گرفت.

نشریات موضوعات مختلفی برای تولیدمحتوا پیدا میکردند و به نویسندگان سفارش ساخت محتوا میدادند. در آن زمان بیشتر نویسندگان استخدام نشریات بودند تا اینکه نویسندگان فریلنسر شروع به کار کردند. این نویسندگان کسانی بودند که بر اساس نیاز و در خواست کارفرما شروع به  محتوا نویسی و نوشتن میکردند.

میتوان گفت شرکت‌های انتشاراتی که بر اساس تولیدمحتوا فعالیت میکردند، این حرفه را خلق کردند.

تولید محتوا متنی

تولید محتوا در عصر رسانه‌های مختلف

پس از کتاب و روزنامه رسانه‌های دیگری مثل رادیو و تلوزیون اختراع شدند که نیازمند انواع تولید محتوا بودند. همان زمان بود که عده‌ای از تحلیل گران به فکر گسترش تولید محتوا افتادند.

تا قبل از اختراع  طراحی سایت و وب و شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا و حاشیه‌های آن بطور عمومی رسمیت نداشتند و مردم دغدغه‌ای برای آن نداشتند.

اما در حال حاضر با به وجود آمدن شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌های مختلف افراد بیشتری به دنبال تولید محتوا هستند تا جایی این قضیه اهمیت پیدا کرده است که رشته‌ای در خصوص تولید محتوا در مدارس و دانشگاه‌ها پدید آمده است.

شغل تولید محتوا چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

تولیدمحتوا میتواند محدوده‌ی زیادی را برای فعالیت داشته باشد مثل تولید محتوا به صورت متنی، تصویری، صوتی و ویدیویی که از قرن‌های پیش با استفاده از تولید محتوا متنی برای کتاب‌ها و امروزه با استفاده از ترکیب محتواهای متنی و تصویری در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام برای پست و استوری و صفحات وب برای معرفی محصولات و خدمات مختلف انجام میشود.

امروزه کار تولید محتوا بسیار گسترش یافته است که معنای خاصی دارد تا جایی که مجموعه‌های مختلفی تحت عنوان آژانس تولید محتوا شروع به فعالیت کرده‌اند.

در این شرکت‌ها تولیدمحتوا از یک فعالیت فردی فراتر میرود و بصورت تخصصی و هزینه‌های کمتری با یک تیم تخصصی انجام میشود که شما میتوانید یک محتوا خوب و حرفه‌ای را در کمترین زمان ممکن داشته باشید.

شرکت‌های تولید محتوا باتوجه به تخصصی که دارند میتوانند فعالیت‌های تولیدمحتوا خود را محدود کرده و فقط بطور تخصصی شروع به تولید یک نوع محتوا کنند مثل ممکن است شرکتی فقط تولید محتوا متنی انجام دهد و شرکت دیگر تولید محتوا تصویری اما برخی شرکت‌هایی که برای شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا میکنند در همه نوع از شاخه‌های تولید محتوا مهارت دارند.

تولید محتوا متنی

برنامه ریزی تولید محتوا و اهمیت تقویم محتوا

یکی از بخش‌های مهم تولیدمحتوا برنامه ریزی برای تولیدمحتوا است که حتما باید زمان مناسبی را برای انجام تولیدمحتوا خوب بگذارید. مهم نیست این محتوا قرار است در کجا استفاده شود یک اکانت در شبکه‌های اجتماعی یا وبلاگ‌ها و سایت‌های شخصی شما برای معرفی محصولات کسب و کارتان.

مهم‌ترین چیز برای تولیدمحتوا این است که بدانید در هر روز یا تاریخی چه محتوایی میخواهید انتشار دهید. در برنامه ریزی که انجام میدهید مهم نیست که تمامی جزییات مشخص باشد.

همین که مشخص باشد در چه تاریخی باید انتشار یابد یا موضوع آن چیست(عنوان و کلمات کلیدی که باید در آن استفاده شود) نوع تولیدمحتوا(متنی، عکس، ویدیو یا صوتی) همراه با مشخص کردن نوع استفاده آن که تحت عنوان چه چارچوبی است مثل: مقاله، رپورتاژآگهی، پادکست و…. و از همه مهمتر رسانه هدف کدام است. در این حوزه به این کار تقویم محتوامیگویند.

ضرورت تولید محتوا چیست؟

درواقع درچندین سال قبل افراد به جهت گسترش و هم چنین معرفی مشاغل و حرفه مربوط به خود از فرایند تبلیغ نمودن بهره می بردند. اما هم اکنون این معرفی شغلی توسط افراد در دو مقوله زیر انجام می گیرد.مقوله اول مربوط به افرادی است که هنوز از همان روش اولیه یعنی تبلیغات استفاده می کنند و دسته دوم افرادی که از روش تولید محتوا که خود گونه ای از دیجیتال مارکتینگ است بهره می برند.

در روش اول یعنی روش تبلیغی افراد به جهت اینکه ارتباط با مشتریان خود را تا حدود زیادی از دست می دهند دیگر قادر به گسترش کسب و کار خود نمی شوند.ولی در روش تولید محتوا در جنبه های مختلف اعم از وبلاگ نویسی، استفاده از شبکه های اجتماعی و سایر روش های این چنینی به جهت ارتباط مداوم با مشتری و درنتیجه برقراری مقوله اعتماد، بازار کسب و کار نیز از رونق بالایی برخوردار خواهد شد.

تولید محتوا

سفارش محتوا متنی در طرح طلایی

آژانس تبلیغاتی طرح طلایی از جمله شرکت‌هایی است که بطور تخصصی در زمینه تولیدمحتوا متنی فعالیت میکند. این شرکت با تجربه زیادی که در این حوزه دارد باکیفیت‌ترین محتواهای متنی جهت استفاده در انواع وبسایت‌ها و رپورتاژ آگهی را تولید میکند.

شرکت‌های زیادی هستند که برای تولیدمحتواهای خود با این مجموعه همکاری میکنند.

طرح طلایی با کادر مجرب و نویسندگان ماهری که دارد روزانه به تولید بیش‌از 20000 کلمه میپردازد که همگی آنها بدون کپی و 100% unique میباشد. همچنین در تمامی محتواها علائم نگارشی، نیم فاصله‌ها و املاء صحیح کلمات بررسی میشود.

نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است میتواند محتواهای خود را براساس نیاز و عناوین مورد نظر مشتری و با هر تعداد کلمه در سریع‌ترین زمان ممکن تولید کند.

بنابراین اگرشما هم نیازمند به تولیدمحتوا متنی هستید میتوانید با ثبت سفارش از نویسندگان باذوق و تجربه طرح طلایی بخواهید تا بهترین و پر معناترین محتواهای متنی را برای شما تولید کنند.

برای ثبت سفارش کافیست با کارشناس ارشد تولیدمحتوا طرح طلایی به شماره 55877218 تماس گرفته و عناوین خود را با ایشان به اشتراک بگذارید.

برای سفارش محتوا متنی نیازی به نگرانی از بابت تعداد عناوین و تعداد کلمات نیست و شما میتوانید از 1000کلمه تا تعداد نامحدود از طرح طلایی محتوا متنی با کیفیت و سئو شده برای وبسایت‌ها و رپورتاژآگهی‌های خود بخواهید.

همچنین مجموعه طرح طلایی برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال شغل دوم یا داشنجویی هستند و یا علاقه‌مند به کار در منزل دارند ترتیبی داده است که به راحتی بتوانند تحت یک آموزش یک ساعته فرآیند تولیدمحتوا متنی را آموزش دیده و برای کسب درآمد با این مجموعه یا هر شرکت دیگر همکاری کنند.

شما میتوانید برای دریافت این بسته آموزشی و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان تولیدمحتوا مجموعه طرح طلایی ارتباط برقرار کنید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم