روزانه در هر روز  بیشتر از 40 میلیون جستجو در گوگل انجام میشود که موضوعات مختلفی را شامل میشود. مشتریان شما با جستجو در کلمات مشخصی به دنبال محصولات و یا خدمات مورد نیاز خود میگردند که زمانی که شما در آن کلمه خاص در جایگاه خوبی در صفحات موتورهای جستجو باشید میتوانید مشتریان زیادی را برای کسب و کار خود جذب کنید.  سئو سایت و بهینه‌سازی آنها باعث میشود که شما نسبت به رقبا خود در نتایج بهتر و بالاتری قرار بگیرید و در نتیجه میتوانید میزان فروش خود را بالا ببرید.

خدمات سئو

انجام خدمات سئو برای کسب رتبه های برتر در گوگل

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02155877218 – 09102657126 تماس بگیرید

سئو چیست؟

مجموعه فرآیندی که به کمک آن میتوان وبسایت‌ها را در نتایج موتورهای جستجو مثل گوگل به جایگاه بالاتر و رتبه‌های بهتر رساند را سئو میگویند.

از سئو میتوان بعنوان یک ابزار برای بهبود روند ارتباط و رویت سایت و موتورهای جستوجو استفاده کرد. استراتژی‌های که در سئو از آن استفاده میکنند را نمیتوان به عنوان یک حقه یا عملی برای فریب موتورهای جستجو نامید بلکه این فرایند به نحوه رسیدن به رتبه بالاتر و بهتر تا رسیدن به صفحه نخست کمک میکند.

بهینه‌سازی سایت یا سئو از جمله کارهایی است که برای انجام آن باید دانش کافی و صبر و حوصله زیادی داشت. از آنجایی که الگوریتم‌های موتورهای جستجو مرتب درحال تغییر هستند به همین دلیل غیرقابل پیش‌بینی میشوند به همین دلیل مهندسین و وبمسترهای سئو باید اطلاعات خود را همیشه به روز نگه دارند.

الگوریتم‌هایی که گوگل برای رتبه بندی سایت‌ها از آن استفاده میکند دارای چندصد معیار است که وبمسترها باید مهم‌ترین آنها را جهت پیاده‌سازی و استفاده به جا و درست بدانند.

اهداف سئو

 • تاثیر بالا در بازید وب
 • ایجاد برندینگ
 • افزایش ترافیک سایت
 • رتبه گرفتن در نتایج عالیه گوگل
 • افزایش فروش محصولات
 • موثرترین راه برای تبلیغات

سئو داخلی یا on page seo چیست؟

سئو داخلی یا سئو درون صفحه به سئویی گفته میشود که مستقیما بر روی محتویات داخل سایت شما مثل عکس، متن، لینک‌ها و پیوندها کنترل دارد. یعنی هرچیزی که داخل سایت خود بارگذاری میکنید با سئو داخلی ارتباط دارد. سئو داخلی بسیار مهم است زیرا تمام تغییراتی که شما در محتویات و مطالب سایت خود ایجاد میکنید برروی نتایج گوگل یا موتورهای جستجو تاثیر دارد بنابراین باید تمامی مراحل سئو داخلی به درستی صورت گیرد. سئوon page  از بخش‌های پایه سئو میباشد و آن هم به دلیل کنترل حداکثر شما بر روی آن است. یکی دیگر از بخش‌هایی که سئو سایت در آن مهم است طراحی سایت میباشد که اگر شما از طراحی سایت وردپرسی استفاده کنید در این cms تمامی نکات مربوط به سئو داخلی رعایت شده است.

سئو خارجی یا off page seo چیست؟

همانطور که از اسم این روش مشخص است  تمام روش‌های بهینه سازی سایت که در خارج از سایت صورت میگیرد و شما کنترل مستقیمی بر روی آنها ندارید را سئو خارجی می گویند.  این روش میتواند در رسیدن به نتایج بالا گوگل به شما کمک کند. عمده‌ترین و مهم‌ترین فعالیتی که در سئو خارجی روی آن تمرکز می شود پیوندهایی است که از دیگر سایت ها به سایت شما وارد میشود. سئو  خارجی به وبمسترها کمک میکند تا بطور نامحدود از به دست آوردن لینک‌های خارجی استفاده کنند.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید یکی از اصطلاحات فنی این حوزه است که شامل تمامی تکنیک‌ها و روش‌هایی است که شما در استراتژی هایی که برای سایت خود انتخاب میکنید، استفاده میکنید. در سئو کلاه سفید هیچ فعالیتی جهت فریب موتورهای جستجو بکار گرفته نمی شود. از سئو کلاه سفید بعنوان سئو اخلاقی نیز یاد میشود که اجرای آن لازم به مدت زمان زیادی است تا به توان از سیاست‌های درست و صحیح در جهت بالا بردن رتبه در موتورهای جستجو استفاده کرد.

سئو کلاه سیاه

این اصطلاح به فعالیت‌هایی که برای فریب دادن موتورهای جستجو و ایجاد تغییرات در الگوریتم موتورهای جستجو شکل میگیرد را میگویند. این روش برای به دست آوردن رتبه‌های بالاتر در مدت زمان کم صورت میگیرد. این روش به دلیل اینکه از طریق روش‌های غیراخلاقی است توسط هیچ یک از موتورهای جستجو مورد قبول واقع نمیشود و به کار گیری این روش‌ها ممکن است در درازمدت باعث شود که پایگاه داده شما برای همیشه از صفحات نتایج موتورهای جستجو پاک شود.

سئو کلاه خاکستری

این روش ترکیبی از سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه است که در آن شما تمامی مراحل سئو کلاه سفید را انجام میدهید ولی در برخی موارد مثل لینک‌سازی‌های خارجی از طریق سئو کلاه سیاه عمل میکنید که میتواند تا حدودی مفید باشد.

بهینه سازی موتور جستجو

در این مطلب به بررسی برخی از مفاهیم بهینه سازی یا سئو سایت میپردازیم.

صاحبان نظر در این حوزه بر این باورند که سئو و بهینه سازی سایت فرآیندی است که هیچگاه پایان نمی پذیرد و هر روزه تکنیک‌های جدیدی برای به دست آوردن رتبه بالاتر و نتایج بهتر به وجود می آید که میتوان از آنها استفاده کرد.

برخی از تکنیک‌هایی که میتوان در سئو استفاده کرد به شرح زیر است:

 • بالابردن لینک‌های خارجی سایت
 • تغییر اسم فایل‌ها
 • لینک‌سازی یک طرفه
 • کلمات کلیدی پرسرچ و مهم
 • استفاده درست از متا تگ‌ها
 • استفاده صحیح از عناوین
 • بکارگیری robots.txt
 • بهینه سازی محتواها

نکات مهم جهت انجام سئو:

ایجاد محتواهایی که از کیفیت مناسبی برخوردار باشند و همچنین نظر کاربران را به خود جلب نمایند.

عبارات و کلمات کلیدی را مبنا و اساس تولید محتوا سایت مورد نظر خود قرار دهید.

مجموعه لینک بیلدینگ های داخلی و همچنین خارجی را برطبق عبارات کلیدی ایجاد نمایید.

افزایش کیفی و کمی فعالیت در تمامی شبکه های اجتماعی

عبارات و کلمات کلیدی را تا حد امکان بهینه نمایید برای این منظور می توانید از پیشنهادات سایت هایی مانند کیوردتول و همچنین گوگل ساجست جهت یافتن بیشترین عبارات مورد استفاده توسط کاربران استفاده نمایید.

بهتر است از سایت های مرتبط با محتوای شما بک لینک های معتبر را دریافت نمایید.

و نکته آخر بهبود و افزایش تجربه کاری سایت برای کاربران می باشد.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم